Pravidla používání stránek www.nasekabelky.cz

Vážení uživatelé,

stránky www.nasekabelky.cz jsou vytvořeny a budovány pro nás, současné či budoucí šťastné majitelky (či majitele) módních doplňků firem Louis Vuitton, Prada, Gucci, Dior a spousty dalších. Jejich smyslem je poskytovat zajímavé a hlavně věcné informace ohledně produktů či samotných výrobců našich oblíbených doplňků. Nestojíme zde o žádné spammery, frustrované jedince dychtící po zviditelnění ať již sebe nebo spřáteleného subjektu či podobné "uživatele", kterými se současný web jen hemží.
Už z principu jsme proti přehnaným zákazům a regulaci (máme jí kolem sebe dost a dost) a tak místo vyjmenovávání desítek pravidel se omezíme pouze na toto krátké sdělení:

Buďte vítáni Vy, kdo máte zájem obohatit naše vědomosti týkající se našich oblíbených značek, podělit se o zkušenosti, Vy všichni kdo jste ochotni ostatním poradit či pomoci. Zaregistrujte se a okamžitě budete moci přispívat do našeho fóra a psát komentáře ke článkům. A v případě zájmu o psaní samotných příspěvků se neváhejte obrátit na redakční tým. Pokud se ale chcete registrovat jen proto, abyste se pokoušeli vkládat zpětné odkazy, přispívali pouze za účelem dělat reklamu jiným stránkám či někoho pomlouvali a špinili jen proto, že jste s ním ve sporu a nebo zviditelňovali sami sebe a přehlíželi místní komunitu, prosím nedělejte to. O takové uživatele tady nestojíme a jediné doporučení je, aby tyto činnosti vyvíjeli někde jinde.

Doufáme, že tyto stránky budou přínosem či inspirací pro Vás všechny, kdo v dobrém přicházíte a ještě jednou buďte srdečně vítáni...