Sneakers Louis Vuitton!!!100% Original.(sleva 40%) (Číslo aukce 1280954285)

2 příspěvky / 0 new
Poslední
lucresia
Offline
Naposledy viděn: 11 let 3 měsíce zpět
Připojen: 17.08.2010 - 23:26
Aha, tak to omluva!! Ale

Aha, tak to omluva!! Ale stejně jsou i tamty fejkový.. :o)

Kouni
Offline
Naposledy viděn: 12 let 1 měsíc zpět
Připojen: 20.03.2010 - 10:16
:-))))))řeknu ti

:-))))))řeknu ti tajemství,jo?Začínám mít pocit......že je to jedno..než tyhle dryje kolem všeho,koupím si rači boty u Batě a kabelku max od Masaroviče,fakt:-((

Miracle
Offline
Naposledy viděn: 13 let 6 měsíců zpět
Připojen: 20.03.2010 - 09:02
Janičáčku, protože je jim to naprosto jedno,

mají z toho provizi a o to GO!

Holky, kdyby jse věděly jak se ta holka do mě pustila, když jsem jí napsala, že už o ty Burberry nemám zájem, že mám podezření na fake?

............vubec se mi nelibi vase urazka a ze podcenujete me ostatni predmety na aukci, pro vasi informaci penezenka je 100% ORIGINAL, pokud si nejste jista tak neprihazujte.....

Teď mám potvrzeno i od Vás, že jsme se nemýlila, díky moc!

Lucie
Offline
Naposledy viděn: 13 let 6 měsíců zpět
Připojen: 29.03.2010 - 22:08
Miracle

nemáš vůbec zač, zkrátka víc očí víc vidí a proto jsme tady. A to že se do tebe pustila takto agresivně mne vůbec nepřekvapuje, jen potvrdila naše mínění.
To je fakt hnus, co se to děje,

Miracle
Offline
Naposledy viděn: 13 let 6 měsíců zpět
Připojen: 20.03.2010 - 09:02
Lucko,

když jsem jí napsala, že co se zlobí, že nevidím jediný důvod se jí nezeptat, na takovou banální otázku, jestli jsou tenisky originál, když je net plný fejků! Já bych odpověděla přece v úplným klidu, když si za něčím stojím. Načež pak zmírnila, ale vidím, že jí nebrání nic v tom, že prodává ty hnusy nadále a to ne v úplně malý míře! Jede v Burberry, Gucci, Prada...... Ach jo, nemám sílu psát lidem, kteří od ní koupily za tisíce zboží, já vím, proč nechodím na Aukro, jednou za čas tam nakouknu, když je tady link a pak se akorát naseru!

darisek
Offline
Naposledy viděn: 13 let 6 měsíců zpět
Připojen: 12.10.2010 - 11:54
Miracle,takovou zkušenost

Miracle,takovou zkušenost mám taky, všimla jsem si, že prodejci "fejků" mají okolo originality vždy nejvíc řečí a průpovídek. Mně jednou jedna paní napsala: "Samozřejmě, že je to originál, za to ručím a pokud chcete zbytečně vyhazovat peníze běžte do Pařížské!":-)

Cristina
Offline
Naposledy viděn: 12 let 2 měsíce zpět
Připojen: 22.09.2010 - 15:40
Tak to je pecka komentař, to

Tak to je pecka komentař, to mluví za sebe, když chcete zbytečně vyhazovat peníze, běžte do Pařížské.
Ale na druhou stranu, aspoň je hned jasno.

darisek
Offline
Naposledy viděn: 13 let 6 měsíců zpět
Připojen: 12.10.2010 - 11:54
Lodičky

Jsou tyto lodičky originál?Co myslíte?mě se zdá nízká cena, ale v botech se moc nevyznám:-))
Nádherné dámské lodičky Louis Vuitton-pošta v ceně:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38238673&tab=1

Kouni
Offline
Naposledy viděn: 12 let 1 měsíc zpět
Připojen: 20.03.2010 - 10:16
:-)))a jsme zas u toho...boty

:-)))a jsme zas u toho...boty nepoznám,ale....podle toho,u koho paní nakupuje,co a komu prodává na MMB podle hodnocení...origo jsou:-)))To je krásné šalamounské vysvětlení,že?ale někdy tyhle věci pomůžou v rozhodnutí víc než marná cesta do Pařížské pro ověření...
jinak pokud máš fakt zájem,zeptej se třeba janičáčka,obchoduje s paní taky,myslím..a nebo si všimni,že u ní nakupovala i paní,co máš od ní první kabelku...

darisek
Offline
Naposledy viděn: 13 let 6 měsíců zpět
Připojen: 12.10.2010 - 11:54
Kouni:-)), tak já myslela, že

Kouni:-)), tak já myslela, že jsou tyhle stránky od toho prodiskutovat origo/neorigo:-))boty jsou hezké, já mám pánské číslo:-))tak nevím, zda by mi sedly:-)zkouším různě hledat kazy a tak,myslím všeobecně, ale expert ze mě asi nebude:-))Docela ráda bych chvíli pracovala pro LV a naučila se to:-))

Stránky

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.